KONST / Litografier / Grafiskt blad 13005020
nr 1300 5020
Grafiskt blad
Frankrike, eftertryck, erotiskt motiv. Ej signerad. Motivet: 33x40 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 13 januari 2020
kl 18:24:23
200 kr